Medical clinic "Maimonides"

Єдина клініка в Україні, яка пропонує лікування з ізраїльським підходом та при тісній співпраці з практикуючими лікарями Ізраїлю шляхом телемедицини, онлайн-консультування та повного супроводу пацієнтів
About us

Affordable medicine with an Israeli approach in Ukraine

About us

Лікар Катеринюк Олександр Гаврилович

Медична клініка з високим рівнем якості надання медичної допомоги та з дотриманням міжнародних стандартів.

У пацієнтів є можливість отримати онлайн-консультацію від кількох лікарів одночасно, залучення спеціалістів з Ізраїлю за допомогою телемедицини або запрошення їх до клініки – саме це дозволяє швидко та ефективно діагностувати та лікувати пацієнтів зі складними випадками захворювань, а головне отримати «альтернативне рішення».

Онкологічна клініка працює під керівництвом найкращих ізраїльських спеціалістів з: клініки Tel Aviv Medical Center (TAMC), дитячої клініки Шнайдер (SHNEIDER), Іхілов (ICHILOV CLINIC), Шиба (SHEBA MEDICAL CENTER), Рамбам (RAMBAM), та Хадаса (HADASSAH), які забезпечують всю медичну базу, логістику та консультування філії в місті Івано-Франківськ.

Лікар Катеринюк Олександр Гаврилович,

 

Iсторія розвитку «Маймонідес Медікал»​

«Я довгий час працюю в ізраїльській системі охорони здоров’я в Тель-Авівській медичній клініці і в процесі своєї роботи вирішив створити всередині клініки благодійну організацію для допомоги сім’ям, які лікують складні хвороби – онкологію та гематологію. Оскільки до нас приїжджає багато діток з України, ми вирішили відкрити представництво фонду також в Україні.

Філія благодійного фонду «Керен Ор для нашої дитини» запрацювала в Україні у 2021 році. У процесі роботи фонду народилася ідея медичного центру «Маймонідес» із повною кооперацією з Ізраїлем, аби українські діти могли отримувати сучасну кваліфіковану допомогу вдома, а не виїжджати заради неї за кордон.

The social aspect of practice of Israeli oncology clinic in Ukraine is that children can receive free treatment here, and adults can receive partially paid treatment.

Наші спеціалісти хочуть донести до кожного, хто стикнувся у своєму житті з онкологічним діагнозом, що кваліфіковану медичну допомогу, рівнозначну закордонній, можна отримати в Україні. Саме тому, завдяки підтримці лікарів з-за кордону, ми максимально зорієнтували свою увагу на цьому та запровадили найсучасніші технології діагностики.

Наш підхід може зробити лікування онкології доступним та якісним: високоефективна терапія, оригінальні препарати, які можна швидко замовити з-за кордону, та, найголовніше, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми хочемо подарувати кожному надію та дати можливість жити іншим життям, попри всі перешкоди»

About us

Artur Andonis,
засновник проєкту та керівник всієї діяльності клініки.

Благодійний фонд "Keren Or for Child"

Подаруйте надію та шанс на життя!

Пожертвуйте для онкобольших дітей сьогодні – разом ми можемо змінити їхнє майбутнє.

У кожного з нас є можливість добрих вчинків, які зроблять світ навколо тільки кращим. Наша клініка – це не лише про якісні медичні послуги, а й про благодійність. В медичному центрі Маймонідес успішно функціонує власний благодійний фонд. Ми пишаємось тим, що можемо не тільки надавати сучасну та якісну медичну допомогу пацієнтам, а й допомагати людям, які того найбільше потребують.

Ми усвідомили, що основне завдання нашого медичного центру – це не лише професійне медичне обслуговування, а й підтримка пацієнтів, особливо тих, хто потребує дороговартісного лікування важких онкологічних захворювань. Наш благодійний фонд збирає кошти та передає їх для лікування тяжкохворих пацієнтів, зокрема дітей.

Спільними зусиллями можна здійснити неможливе. І кожен з нас може допомогти зробити цей світ кращим. В свою чергу, персонал та керівництво МЦ Маймонідес, об’єднавши лікувально-діагностичні можливості клініки та фінансову допомогу благодійного фонду, готові допомагати усім, хто потребує нашої підтримки та налаштований успішно побороти свій рак.

Чому люди обирають Maimonides?

About us

Точна діагностика​

Проводимо діагностику повністю відповідну стандартам і якості Ізраїльської медицини. Диски МРТ, КТ, ПЕТ-КТ і біопсій зроблені в Україні проходять повну ревізію лікарями Ізраїлю.

About us

Ексклюзивні Препарати​

Завдяки нашим партнерам закордоном, наші пацієнти мають доступ до ізраїльської якісної фармацевтичної продукції та хіміопрепаратів.

About us

Альтернативна думка

Проведення повторної ревізії гістології, МРТ та ПЕТ-КТ дисків ізраїльськими та українськими лікарями. Можливість отримати консультацію від відомих ізраїльських професорів медицини.

About us

CAR-T терапія

Інноваційний метод лікування, який застосовується в клініці Шиба (SHEBA MEDICAL CENTER).

About us

Швидкі черги на ПЕТ-КТ

У нас не доведеться чекати в черзі на ПЕТ-КТ місяці. Ми виконаємо обстеження протягом 2-3 днів.

About us

Власний фонд

Ми маємо свій благодійний фонд. Завдяки цьому пацієнти, які потрапили у важку життєву ситуацію, мають можливість повного або часткового фінансування програм лікування дитячих онкологічних захворювань.

About us
Day hospital

Ми беремо участь більш ніж в 20 програмах експериментальних клінічних досліджень в Ізраїлі

We maintain continuous cooperation with well-known laboratories such as "Mahon Weizmann" and ROSHE, with the National Medical University of Israel and other medical institutions.

Експериментальні програми – це найновіші способи лікування, які ще перебувають на стадії дослідження. Вони можуть допомогти пацієнтам, у яких стандартні протоколи медичної допомогти виявилися неефективними.

Якщо ви зіткнулися з дуже складним діагнозом – не впадайте у відчай, надія є завжди!

Надсилайте нам свої документи – ми уважно ознайомимося з ними та зв’яжемося з вами.

Get a treatment program

Leave an application, an administrator will contact you and provide a list of documents for conducting research

About us

Partner clinics

Johns Hopkins
rambam
Tel Aviv MC
Hadassah
Home
sheba
Home
MSKCC

Contacts

CALLS IN UKRAINE:
CALL CENTER:
МЕСЕНДЖЕРИ:
МОБІЛЬНИЙ:
EMAIL:
АДРЕСА:

76018, Ivano-Frankivsk region, Ivano-Frankivsk, Hetman Mazepa street, building 66A

Get a treatment program

Leave an application, an administrator will contact you and provide a list of documents for conducting research