Для партнерів

Шановні партнери, багатопрофільний медичний центр Маймонідес хоче висловити свою зацікавленість у співпраці з іншими лікарями та медичними закладами. Ми віримо, що наша співпраця може принести взаємну користь та поліпшити якість медичної допомоги пацієнтам.

Для партнерів
Для партнерів

Партнерська програма

Ми раді повідомити, що всі спеціалісти, які скеровують пацієнтів на дообстеження та лікування до МЦ Маймонідес, отримають фінансову винагороду.

Проте, ми хотіли б підкреслити, що головна мета нашої партнерської програми полягає в поліпшенні догляду за нашими пацієнтами та спільному вирішенні їх медичних потреб. І хоча ми вітаємо будь-які скерування пацієнтів, ми б хотіли, щоб це відбувалося відповідально та з уважністю до потреб кожної людини, що звернулась до вас по медичну допомогу.

Основні переваги лікування в медичному центрі Маймонідес

За час навчання та стажування спеціалісти набувають не тільки навичок в галузі медицини, але й навчаються швидко встановлювати контакт з пацієнтами будь-якого профілю, щоб уникнути найменшого психологічного дискомфорту в подальшому

Над одужанням однієї людини трудиться ціла команда спеціалістів. Це забезпечує безперервність надання медичних послуг. Тобто в стінах одного закладу можна отримати всю необхідну допомогу, починаючи з діагностики, завершуючи реабілітацією та подальшим амбулаторним спостереженням.

Лікування з урахуванням лише сучасних рекомендацій, застосування інноваційного обладнання для швидкої та якісної діагностики, призначення курсів терапії з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, можливих побічних ефектів призначених препаратів та процедур. Вся терапія планується індивідуально, при цьому постійно контролюється її безпечність та ефективність. Всі схеми лікування побудовані на основі сучасних світових протоколів лікування у відповідності до засад доказової медицини.

Наші лікарі працюють в тісній та плідній взаємодії зі спеціалістами-онкологами безпосередньо з Ізраїлю. Кожен окремий клінічний випадок ведеться спільно лікуючим лікарем, завідуючим відділення та відповідальним фахівцем-онкологом з Ізраїлю. Завдяки злагодженій роботі такої високопрофесійної команди вдається досягти успіхів навіть у найскладніших випадках.

Клініка підтримую та організовує стажування за кордоном, виїзні майстер-класи, тощо.

Клініка працює під патронажем благодійного фонду “КЕРЕН ОР ДЛЯ НАШОЇ ДИТИНИ”.

В палатах є всі необхідні умови для комфортного перебування.

Давайте станемо партнерами

Якщо ви зацікавлені у співпраці, будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми радо обговоримо всі можливості спільної діяльності та подальших дій.

З повагою, адміністрація клініки Маймонідес.

Для партнерів

Отримати програму лікування

Залишіть заявку, адміністратор зв’яжеться з вами, надасть перелік документів для обстежень