Кар’єра в МЦ Маймонідес

Клініка Маймонідес запрошує медичних фахівців приєднатися до нашої команди та вести медичну практику на міжнародному рівні. Як медичний заклад, який практикує міжнародні стандарти надання якісної медичної допомоги, ми зобов’язані підтримувати високий рівень навичок нашого персоналу. Тому ми постійно намагаємося підвищувати кваліфікацію лікарів, щоб забезпечити найвищу якість медичної допомоги для пацієнтів.

Кар’єра в МЦ Маймонідес

Про нашу клініку

Наша клініка надає широкий спектр медичних послуг у різних галузях медицини, включаючи онкологію, гематологію, педіатрію, гінекологію, ортопедію та ін.

Ми практикуємо інноваційні методи лікування та використовуємо сучасні технології, щоб забезпечити оптимальне лікування та діагностику кожному, хто їх потребує.

Кар’єра в МЦ Маймонідес

Постійно підвищуємо кваліфікацію

Ми пишаємось тим, що наш медичний персонал має багатий досвід та професійну підготовку. Проте, ми розуміємо, щоб залишатися лідером в галузі надання медичних послуг, потрібно постійно покращувати свої знання та навички. Тому ми сприяємо медичним працівникам, які бажають підвищити свій рівень професійної підготовки та надавати більш якісну допомогу пацієнтам у відповідності та світових рекомендацій та міжнародних протоколів лікування.

Ми запрошуємо в свою команду фахівців

Приєднуйтесь, якщо ви є спеціалістом в певній медичній галузі та бажаєте покращити свої навички,  знання, отримати новий досвід. Разом ми зможемо підвищити стандарти надання  допомоги в Україні та забезпечити доступ до якісної медицини нашим пацієнтам

Кар’єра в МЦ Маймонідес

Залишіть заявку та адміністратор зв’яжеться з Вами для уточнення необхідної інформації

Натискаючи на кнопку, ви підтверджуєте згоду на обробку персональних даних

Отримати програму лікування

Залишіть заявку, адміністратор зв’яжеться з вами, надасть перелік документів для обстежень