Ваші найчастіші питання

Це соціальний проект, який повністю реалізований та ґрунтується на пожертвуваннях та дає можливість пацієнтам в Україні отримати кваліфіковану допомогу лікарів з Ізраїлю на її території. Одна з важливих речей, яку ми хочемо реалізувати це квотне/безкоштовне лікування онко/гематологічних пацієнтів за рахунок коштів, зібраних благодійними організаціями.

Для розуміння плану обстеження необхідно надіслати всі документи, які є на руках, і диски МРТ, КТ, ПЕТ-КТ на пошту [email protected] або за WhatsApp/Viber +380947100070. В середньому обробка документів займає у дорослих до 24 годин, у дітей від 24-48 годин. Відповідь надходить на пошту пацієнта письмово з детальною інформацією: яке обстеження треба пройти, хто лікар, вартість та терміни лікування
Так. Необхідно заповнити форму на сайті фонду Keren Or for Child і якщо фонд схвалив ваше прохання, надіслати гарантійний лист на пошту клініки — [email protected].

Так. Мета проекту – отримати лікування на території України за міжнародним стандартом. Не витрачати час та гроші у виборі закордонних установ, а з гордістю проходити лікування в Україні, розуміючи, що ви отримуєте найкращий досвід Ізраїля у сфері медицини.

Так. Надішліть усі документи на пошту — [email protected] та опишіть проблему, клінічний стан, план лікування, який ви вже пройшли чи плануєте пройти. Ми ознайомимося з документами, з вами зв’яжеться центр обслуговування пацієнтів і призначить консультацію в клініці.
Так. Замовлення ліків з Ізраїлю можна оформити самостійно на сайті – https://ta-pharm.co.il або написати нам на електронну пошту клініки – [email protected] з описом прохання.

Контакти

Для дзвінків по Україні
Моб. Номер + Месенджери:

76018, Івано-Франківська обл., м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи Гетьмана , буд. 66А

Безкоштовна консультація
Отримайте письмову програму можливого лікування