Онкологічна ортопедія

В багатопрофільному медичному центрі Maimonides, який працює на засадах і по зразку ізраїльських відомих у всьому світі клінік, функціонує особливе відділення дитячої онкологічної ортопедії, де команда спеціалістів займається діагностикою та лікуванням злоякісних та доброякісних захворювань кісток та м’яких тканин, відновленням нормальної анатомії та функціонування кінцівок у дітей.

Ретельно підібраний медичний персонал, який пройшов підготовку у своїх ізраїльських колег, щодня рятує життя багатьом маленьким пацієнтам, які страждають від вроджених або набутих ортопедичних захворювань. Команда професіоналів складається з лікарів-ортопедів, онкологів, нейрохірургів, радіологів, неврологів, реабілітологів, психологів та кваліфікованих медичних сестер.

Ні для кого не секрет, що медицина в Ізраїлі постійно розвивається. В провідних медичних центрах щодня проходять сотні клінічних досліджень, в яких випробовують ефективність інноваційних та експериментальних методик обстеження та лікування. Всі пацієнти нашого медичного закладу можуть приймати участь в цих дослідженнях абсолютно безкоштовно. Як правило, для експериментальних схем терапії підбирають пацієнтів, яким не допомогли стандартні методики лікування. Це дає їм ще один шанс на довге та здорове майбутнє.

Наш медичний центр працює на благодійних засадах під патронажем фонду “КЕРЕН ОР ДЛЯ НАШОЇ ДИТИНИ”. Завдяки різноманітним компаніям та просто небайдужим людям українські діти можуть отримувати лікування на рівні найкращих ізраїльських клінік абсолютно безоплатно чи з частковими доплатами (по квотах).

Запишіться на заочну консультацію за номером телефону

Особливості діагностики дитячих онко-ортопедичних захворювань в медичному центрі Maimonides

Пацієнти з пухлинами кісток та м’яких тканин потребують якісної та точної діагностики, адже від цього буде залежати необхідний об’єм лікування та успіх терапевтичних програм.

Відділення онкологічної ортопедії оснащено чудовою матеріально-технічною базою. Обстеження маленьких пацієнтів відбуваються з допомогою інноваційного обладнання. Зокрема, широко використовуються не тільки найсучасніші апарати КТ та МРТ, але й таке обладнання для чіткої медичної візуалізації як ПЕТ-КТ.

Всі діагностичні тести та процедури виконуються в дочірніх закладах клініки Maimonides під пильним керівництвом ізраїльських спеціалістів, куди скеровуються зразки кожного пацієнта, а при необхідності і сама дитина з батьками.

Майже кожен випадок встановлення правильного діагнозу в нашій клініці супроводжується необхідністю біопсії, щоб точно визначити тип пухлини та підібрати найкращу схему лікування з урахуванням індивідуальних особливостей як новоутворення, так і пацієнта. Зразки гістологічного матеріалу відправляються в найкращі патогістологічні лабораторії Ізраїлю, Німеччини, США для перегляду і верифікації діагнозу провідними спеціалістами в цій галузі. Завдяки таким «молекулярним перевіркам» ми точно впевнені в адекватності діагнозу та ефективності подальшої схеми лікування.

Всі інвазивні процедури, як то біопсія, проводяться тільки під седацією (медикаментозний сон), в чуйній та доброзичливій атмосфері, щоб діти не відчували болю, страху чи іншого психологічного дискомфорту.

Які ми використовуємо методи лікування онко-ортопедичних захворювань?

Більш ніж 92% пацієнтів відділення онкологічної ортопедії повністю відновлюються після успішно перенесеного курсу лікування, зберігають рухливість ураженої кінцівки та назавжди позбавляються болю та інших неприємних відчуттів. До таких неймовірних результатів нас приводять поєднання високого рівня підготовки наших лікарів-ортопедів та застосування передових методик ортопедичної та онкологічної хірургії.

Особливо високого розвитку набув напрямок ендопротезування суглобів. Використовуються лише ендопротези та їх деталі, які виробляються перевіреними та якісними відомими світовими виробниками. Їх матеріали абсолютно біосумісні, не викликають реакції відторгнення, алергічних чи інших ускладнень. При необхідності виконується ендопротезування майже всіх суглобів: колінних, кульшових, плечових, гомілковостопних, променево-зап’ясткових, ліктьових.

Також після радикальних операції з видаленням пухлин кісток та м’яких тканин у дітей виконуються реконструктивно-пластичні операції, що дозволяють відновити дефект тканин, який сформувався після первинного етапу оперативного лікування. Прикладом таких операцій є протезування ребер та грудини, окремих хребців, кісток тазу, тощо. Кісткові трансплантати виготовляють у відповідності до індивідуальних потреб кожного окремого маленького пацієнта з допомогою найсучасніших технологій – друк на медичних 3D-принтерах. При необхідності будь-який пацієнт клініки Maimonides може отримати доступ до всього арсеналу сучасних технологій у дочірніх медичних центрах та ізраїльських клініках-партнерах.

В комплексному лікуванні онко-ортопедичних захворювань ми використовуємо тільки найсучасніші хірургічні методи:

  • вертебропластика під контролем комп’ютерної навігації;
  • остеопластика під контролем комп’ютерної навігації;
  • кріорезекція пухлин кісток;
  • мікрохірургічна реконструкція судин, кісток та м’яких тканин;
  • радіочастотна термоабляція при пухлинному ураженні кісток та м’яких тканин;
  • екскохлеація кістозних утворень кісткової тканини;
  • та інші високотехнологічні, малоінвазивні, ефективні методики.

У випадку, коли захворювання вражає лише зв’язки чи хрящі, ми виконуємо реконструктивно-пластичні операції, пересадку хрящової тканини з відновленням безперервності та нормальної функції вражених структур. Такі втручання, як правило, виконують шляхом артроскопії, тобто з допомогою спеціального ендоскопічного обладнання без великих розрізів, що зводить до мінімуму можливі ускладнення (інфікування, кровотечі) та прискорює процес реабілітації після оперативних втручань.

У разі необхідності наші лікарі під керівництвом своїх ізраїльських колег виконують ампутації. Такий радикальний крок може знадобитись при злоякісних новоутвореннях кісток та м’яких тканин кінцівок. Після такої інвалідизуючої операції пацієнт може отримати весь необхідний комплекс реабілітаційних заходів разом з виготовленням сучасного індивідуального високотехнологічного протезу втраченої кінцівки. Команда спеціалістів підберуть необхідне ортопедичне взуття, складуть індивідуальний план фізіотерапії, мануальної терапії, масажу, ерготерапії, навчать правильно рухатись, виконувати необхідні фізичні вправи. Це потрібно для того, щоб після повернення додому пацієнт продовжував сам займатись для швидкого відновлення втрачених функцій організму.

Основна задача наших лікарів ортопедів та онкологів – ефективно вилікувати маленького пацієнта та уникнути ампутацій кінцівок, післяопераційних ускладнень. Для цього в клініці Maimonides використовується мультидисциплінарний та повністю індивідуалізований підхід до кожної дитини, всі рішення приймаються виключно зі згоди батьків або опікунів маленьких пацієнтів та в їх інтересах, всі клінічні випадки куруються ізраїльськими лікарями – спеціалістами своєї справи.

Лікарі відділення "Онкологічна ортопедія"

Запишіться на безкоштовну консультацію за номером телефону

Дитяче відділення