Для лікарів

Багатопрофільний медичний центр Маймонідес займається не тільки наданням якісної та сучасної медичної допомоги пацієнтам, але й турбується про післядипломну освіту своїх лікарів, їх постійне професійне удосконалення.

Майстер-класи з фахівцями для лікарів

На базі клініки відбуваються різноманітні майстер-класи зі спеціалістами різних медичних галузей. Навчати та передавати свій досвід колегам приїжджають навіть фахівці з-за кордону.

Організація майстер-класу зі спеціалістами з-за кордону може допомогти покращити рівень медичної освіти, вдосконалити практичні навички лікарів і покращити якість надання медичних послуг пацієнтам.

Теми, як правило, включають

Виступи фахівців з Ізраїлю

Медичний центр Маймонідес має змогу запрошувати лікарів з Ізраїлю для проведення навчального заходу, які мають великий досвід у своїй галузі і можуть надати цінні знання та досвід учасникам майстер-класу.

Стажування в Ізраїлі

Наші лікарі мають змогу пройти стажування в провідних ізраїльських клініках та отримати лише сучасні знання та майстерно відточити практичні навички, щоб надавати більш якісну медичну допомогу своїм пацієнтам в подальшому. По закінченню стажування всі лікарі отримують відповідний сертифікат про навчання.

Комфорт і зручність всім учасникам заходів

Відповідальна команда МЦ Маймонідес забезпечить лекторів та слухачів усім необхідним для плідної роботи, організує безперебійний зв’язок з учасниками та спеціалістами.

У разі прибуття учасників майстер-класу з інших міст або країн, забезпечить, відповідно, готелі для проживання, транспорт для пересування до місця проведення майстер-класу та харчування учасників заходу

Консультація «Друга думка»

Наш медичний центр може надати таку послугу як консультація «Друга думка» для лікаря. Це може бути важливим для спеціалістів, які зіткнулися зі складною клінічною ситуацією та мають сумніви щодо правильності своїх рішень. Така консультація може допомогти лікарю отримати додаткову інформацію, яка допоможе зробити більш обґрунтований висновок та покращити результати лікування.

Для того, щоб отримати консультацію “друга думка”, лікар може звернутися до колеги, який має відповідну кваліфікацію та досвід у конкретній галузі медицини, в тому числі і до спеціалістів, які практикують за кордоном. Також існують онлайн-платформи, які надають можливість отримати консультацію від провідних фахівців з усього світу.

Перед тим, як звернутися до іншого лікаря з проханням про «Другу думку», лікар повинен

Надати пацієнту відповідну інформацію про те, що він збирається звернутися за консультацією до іншого фахівця, і отримав від пацієнта згоду на це.

Забезпечити відповідну медичну інформацію, що включає результати обстеження, аналізи та інші дані, необхідні для розуміння клінічної ситуації.

Результат консультації «Друга думка»

Після отримання всієї необхідної інформації, лікар, який надає консультацію, може оцінити ситуацію та надати свою рекомендацію щодо діагностики та лікування. Він також може запропонувати додаткові обстеження або висловити свої сумніви щодо діагнозу або лікування.

Отримати програму лікування

Залишіть заявку, адміністратор зв’яжеться з вами, надасть перелік документів для обстежень