Гінекологія

В медичному центрі Maimonides застосовують ті ж самі прогресивні методики діагностики та лікування захворювань жіночої статевої системи, що і в провідних ізраїльських клініках, адже наші спеціалісти перейняли весь практичний досвід від своїх колег із медичних центрів-партнерів на етапі підготовки.

Спеціалісти в області гінекології нашого медичного центру не тільки успішно лікують різноманітні патології жіночої репродуктивної системи, а й піклуються про відновлення фізичного та психічного здоров’я жінки в цілому. Перевага надається органозберігаючим та малоінвазивним втручанням, щоб в майбутньому кожна пацієнтка могла стати мамою та вести здорове сексуальне життя.

Особливого успіху лікарі досягли в області онкогінекології. Застосування сучасних методів лікування та інноваційного обладнання (стереотаксична радіотерапія, генетичне маркування пухлин, таргетна терапія) дозволяє не тільки лікувати рак, але і досягати ремісії у пацієнток з пухлинами, діагностованими на пізніх стадіях.

Жінки, які потребують складного та дороговартісного лікування, але не мають можливості оплатити медичні послуги самостійно, можуть розраховувати на фінансову допомогу в цьому плані, адже клініка Maimonides співпрацює з благодійним фондом”КЕРЕН ОР ДЛЯ НАШОЇ ДИТИНИ”, який може взяти на себе або повне, або часткове погашення боргу за надані медичні послуги. Активи фонду поповнюють різноманітні компанії, а також прості громадяни, які мають бажання допомогти людям.

Запишіться на заочну консультацію за номером телефону

Методи діагностики в гінекологічному відділенні

Запорукою успішного лікування являється точна діагностика, тому керівництво медичного центру намагається отримати тільки найсучасніше обладнання експертного класу. Розглянемо особливості діагностичного процесу в клініці Maimonides.

1. Чек-ап

Щоб вчасно знайти проблему, а особливо актуально це для злоякісних захворювань жіночих статевих органів, потрібно регулярно ходити на профілактичні огляди. Концепція «чек-ап» передбачає максимально швидкі та повноцінні гінекологічні профілактичні огляди, які жінка може отримати в одному місці за один візит.

Як правило, гінекологічний  чек-ап у нашій клініці включає: огляд гінеколога, УЗД органів малого тазу та молочних залоз, мазок на флору, пап-тест (рідинна цитологія) та кольпоскопію (огляд шийки матки з допомогою спеціального приладу – кольпоскопа, що збільшує зображення). Цього набору обстежень вистачає, щоб оцінити стан жіночого здоров’я та скласти план майбутнього дообстеження у разі виявлення відхилень.

2. Сучасні методики медичної візуалізації

В гінекології часто доводиться звертатись до таких інформативних та сучасних методів обстеження, як КТ, МРТ та ПЕТ-КТ. Пацієнти нашої клініки проходять діагностику тільки на апаратах експертного класу. Якщо виникає необхідність у проведенні цих досліджень, пацієнтка скеровується у дочірні медичні центри або клініки-партнери. Розшифруванням отриманих знімків займаються тільки спеціалісти, які пройшли відповідну підготовку та стажування в найкращих клініках Ізраїлю, Європи та США.

3. Діагностична гістероскопія та лапароскопія

Гістероскопія – це малоінвазивна методика огляду порожнини матки з допомогою спеціального приладу з камерою – гістероскопа. Зображення в реальному часі виводиться на великий екран в операційній, що дозволяє хірургу ретельно обстежити кожен квадратний міліметр ендометрію і виявити патологічні зміни. У разі необхідності – виконати біопсію чи, наприклад, лікувальну процедуру – видалення поліпа, розсічення перетинки в матці, тощо.

Лапароскопія – це малоінвазивна методика огляду черевної порожнини. Аналогічно до гістероскопії виконується з допомогою інструментів та камери, які вводяться в черевну порожнину через маленькі розрізи (як правило, не більше 3 довжиною до 1 см). Після загоєння післяопераційних ран сліду на шкірі від операції майже не залишається.

З допомогою лапароскопії хірург-гінеколог оглядає черевну порожнину, детально аналізує стан всіх внутрішніх органів репродуктивної системи, при необхідності – виконуються діагностичні (біопсія, перевірка прохідності маткових труб) або лікувальні (розсічення спайок, висічення міоматозних вузлів, ендометріоїдних кіст яєчників, тощо) процедури.

4. Кольпоскопія та біопсія

Кольпоскопію застосовують для прицільного огляду шийки матки. Це зовсім неінвазивна процедура, яку виконують з допомогою спеціального апарату кольпоскопа. Він являє собою мікроскоп, який збільшує зображення в 20 або більше разів, що дає змогу прискіпливо оглянути всю поверхню шийки матки, а також прицільно виконати біопсію з потрібної підозрілої ділянки.

Коли спеціалісти клініки виконують біопсію, то зразки тканин надсилаються для перевірки в ізраїльські, американські чи німецькі дочірні медичні центри або клініки-партнери Maimonides.

Завдяки таким «молекулярним перевіркам» ми точно впевнені в правильності заключного діагнозу та ефективності індивідуально підібраної схеми лікування.

Сучасні методи лікування в гінекології

Відділення гінекології надає доступ своїм пацієнткам до найсучасніших методів лікування різноманітних жіночих проблем, у тому числі і злоякісних пухлин зовнішніх та внутрішніх статевих органів.

Крім того, на базі ізраїльських клінік-партнерів медичного центру Maimonides постійно проходять клінічні дослідження з підтвердження ефективності інноваційних препаратів та методів терапії гінекологічних хвороб. Тому всі наші пацієнтки при бажанні можуть брати участь в цих експериментальних дослідженнях абсолютно безкоштовно.

Для досліджень відбирають, як правило, пацієнток, яким не допомогли стандартні схеми лікування і участь у дослідженні – це єдиний і реальний шанс на здорове майбутнє.

1. Роботизована гінекологічна хірургія «Да Вінчі»

Ця інноваційна малоінвазивна хірургічна процедура з допомогою робота «Да Вінчі» знайшла широке застосування в оперативній гінекології для лікування різноманітних жіночих проблем.

Хірургічна система спроектована спеціально для проведення операцій без безпосереднього доступу хірурга до операційної рани. Всі маніпуляції з тілом людини виконують механічні руки, якими керує оператор (хірург). Всю картинку операційного поля гінеколог бачить на екрані за пультом керування у багаторазовому збільшенні. Перевагами такої роботизованої хірургії є: всі маніпуляції виконуються з високою точністю, ризик ускладнень мінімальний, мала крововтрата, швидке відновлення після операції, мінімальний ризик інфікування операційної рани.

2. Операція Single Port

Дане оперативне втручання виконується з допомогою роботизованої установки Single Port, що означає «один розріз». Процедура виконується через один маленький розріз нижче пупкового кільця. В цей розріз вводять спеціальний порт, що має в собі маніпулятори, камеру та інші необхідні інструменти. Маніпулятор – це робот, яким керує хірург на відстані. Такий підхід дозволяє звести до мінімуму всі операційні ризики та єдиним маленьким доступом досягти ефективних результатів.

3. Однопортова відеоторакоскопія в гінекології

Це новий малоінвазивний метод оперативних втручань, що дозволяє з одного маленького розрізу забезпечити чудовий широкий доступ до внутрішніх органів. Цю методику використовують, як правило, при злоякісних новоутвореннях внутрішніх статевих органів жінки, вона володіє усіма плюсами високотехнологічних малоінвазивних операційних методик.

4. Збереження фертильності у молодих жінок з онкогінекологічними захворюваннями

Радикальне комплексне лікування злоякісних новоутворень у жінок репродуктивного віку часто супроводжується втратою здатності до народження дитини і передчасною менопаузою. Тому наші спеціалісти в області гінекології та репродуктивної медицини пропонують пацієнткам перед початком радикального лікування програму відкладеного материнства. У разі згоди репродуктологи проводять стимуляцію суперовуляції, пункцію та забір яйцеклітин з їх подальшою кріоконсервацією. У випадку, якщо у жінки вже є чоловік, то може проводитись процедура екстракорпорального запліднення та кріоконсервація уже готових ембріонів.

Після отриманого комплексного лікування онкопатології навіть у випадку втрати фертильності пацієнтка або подружня пара зможуть в майбутньому мати своїх генетично рідних дітей шляхом виконання процедури ЕКО.

5. Хірургічна циторедукція в комбінації з хіміотерапією

Як відомо, найкращі результати у лікуванні злоякісних захворювань репродуктивної системи у жінок досягаються шляхом комбінації хірургії з максимально повним видаленням всіх уражених пухлинним процесом тканин та послідуючими курсами хіміотерапії, щоб знищити кожну окрему паразитичну клітину, що залишились після оперативного втручання. Згідно клінічних досліджень, такий комплексний підхід є найбільш результативним, а відсоток виживання пацієнток підвищується в декілька разів.

6. Фотодинамічна терапія в гінекології

Дана процедура використовується для лікування патології шийки матки. Вона на сьогоднішній день вважається однією із найбільш щадних, безболісних, безконтактних методик лікування захворювань шийки матки, крім того, не потребує застосування навіть місцевої анестезії. Це амбулаторна процедура, яка не потребує госпіталізації в гінекологічне відділення. Ефект процедури базується на здатності руйнувати клітини в результаті дії на них фотосенсибілізатора і світлових хвиль, які він поглинає. При цьому фотосенсибілізатор накопичуються лише в «поганих» клітинах, що призводить до руйнування лише таких.

7. Евісцерація органів малого тазу

Це радикальна та інвалідизуюча операція з видаленням матки, навколишніх анатомічних структур, прямої кишки, сечового міхура. Використовується лише в крайніх випадках, коли решта методів лікування виявились неефективними або при рецидиві онкологічного захворювання.

Це далеко не повний перелік сучасних та високоефективних методів лікування гінекологічних захворювань, які практикують наші лікарі під керівництвом своїх ізраїльських наставників.

При необхідності наші пацієнтки можуть отримати доступ також до наступних методів лікування та унікальних процедур:

 • 3D-комформна променева терапія (3D-CRT).
 • Брахітерапія – різновид променевої терапії.
 • Вагінальна хірургія з використанням синтетичних матеріалів.
 • Крижово-остиста фіксація.
 • Кольпорафія.
 • Комбінована (гібридна) реконструкція тазового дна.
 • оботизована хірургія в урогінекології з використанням установки «Да Вінчі».
 • Лапароскопічна промонтофіксація і корекція пролапсу статевих органів.
 • Пластична операція TVT (Tension-free Vaginal Tape) при опущенні внутрішніх статевих органів.
 • Надпіхвова ампутація матки.
 • Нейромодуляція.
 • Сакрокольпопексія.
 • Видалення матки з шийкою (екстирпація).

Це тільки частина переліку усіх операцій та лікувальних процедур, які використовують для збереження жіночого здоров’я у відділенні гінекології медичного центру Maimonides.

Лікарі відділення "Гінекологія"

Запишіться на заочну консультацію за номером телефону

Доросле відділення