Урологія

Департамент урології багатопрофільного медичного центру Maimonides – це сучасне відділення, в якому працюють найкращі спеціалісти з досвідом роботи по моделі ізраїльської медицини. Відділення має всю необхідну діагностичну та лікувальну апаратуру останнього зразка. У нас можуть отримати всю необхідну допомогу чоловіки, жінки та діти з захворюваннями видільної системи набутого чи вродженого характеру, а також чоловіки з репродуктивними проблемами, так як на базі відділення функціонує сучасний підрозділ андрології.

Лікарі відділення урології закладу Maimonides пройшли всю необхідну підготовку та стажування на базі найкращих ізраїльських клінік, щоб діагностувати та лікувати хвороби нирок, сечового міхура, простати, інших органів сечовидільної системи по світовим сучасним стандартам.

Наша основна ціль – ми хочемо, щоб кожний українець чи українка могли отримати при необхідності доступ до медицини ізраїльського рівня в українських реаліях. Для цього кожен окремий випадок того чи іншого захворювання в клініці Maimonides контролюється з боку ізраїльських провідних спеціалістів в галузі урології. На будь-якому лікувально-діагностичному етапі лікуючий лікар може отримати пораду у свого досвідченого колеги, а при необхідності – і онлайн-консультацію для пацієнта.

У разі необхідності кожен пацієнт медичного закладу Maimonides може отримати фінансову допомогу на лікування, так як клініка працює під патронажем благодійного фонду “КЕРЕН ОР ДЛЯ НАШОЇ ДИТИНИ”. Якщо хтось потребує дороговартісного лікування, але не має можливості оплатити його, фонд може повністю або частково профінансувати діагностичну чи лікувальну програму. Активи фонду поповнюються за рахунок добровільних внесків різноманітних світових компаній та простих небайдужих до долі оточуючих людей.

Запишіться на заочну консультацію за номером телефону

Методи діагностики в урології

Згідно з статистичними даними провідних ізраїльських клінік, біля 33% пацієнтів прибувають у відділення урології на лікування з невірним або неуточненим діагнозом. Відповідно, успіх всього лікування ставиться під великий сумнів. Тому в медичному центрі Maimonides ми дуже відповідально ставимось до діагностичної програми. Для цього використовуємо лише найсучасніше обладнання експертного класу та комплексні підходи до діагностики.

Як правило, використовують наступні обстеження:

 • Огляд та збирання анамнезу життя та хвороби.
 • Загальноклінічні дослідження крові та сечі, при необхідності – інші специфічні обстеження крові та сечі, наприклад, визначенні ПСА (простат-специфічний антиген – онкомаркер раку передміхурової залози).
 • Рентгенографія (в тому числі з контрастуванням органів сечовидільної системи), КТ, МРТ, ПЕТ-КТ, МСКТ з та без контрастування – методи медичної детальної візуалізації в урології.
 • Сцинтиграфія для діагностики віддалених метастазів у разі злоякісних захворювань органів видільної та репродуктивної системи.
 • УЗД нирок, простати, сечового міхура, УЗДГ судин.
 • Біопсія та гістологічне дослідження біоптату для верифікації діагнозу.
 • Цистоскопія, уретероскопія – огляд органів зсередини за допомогою ендоскопічної техніки. При необхідності – одразу проводять біопсію або лікувальну процедуру, наприклад, видалення поліпу в сечовому міхурі або конкременту з сечоводу, тощо.
 • Уродинамічні дослідження – дозволяють діагностувати деякі проблеми сечового міхура, наприклад, мікційна цистографія дозволяє знайти міхурово-сечовідний рефлюкс, тощо.

Якщо в ході діагностичної програми нашим пацієнтам виконують біопсію, то зразки тканин ми обов’язково надсилаємо в наші ізраїльські, американські, німецькі патогістологічні лабораторії-партнери. Завдяки таким детальним «молекулярним перевіркам» пацієнт може бути певен, що діагноз встановлений точно, а схема лікування підібрана найбільш оптимально.

У разі відсутності якогось вузького спеціаліста або техніки, необхідної для точної діагностики, пацієнт скеровується в дочірні медичні центри або ізраїльські клініки-партнери закладу Maimonides.

 

Сучасне лікування та інноваційні процедури в департаменті урології

Лікарі-урологи нашого відділення володіють не тільки великою майстерністю, але і унікальними технологіями для проведення складних урологічних оперативних втручань. У своїй практиці ми покладаємось на засади та принципи ізраїльської медицини, яка відома інноваційними підходами до лікування в усьому світі.

Якщо дозволяє клінічна ситуація, хірурги-урологи завжди надають перевагу малотравматичним і органозберігаючим операціям, і в 45% випадків їм це вдається. Така щадна хірургія особливо важлива, коли мова йде про дітей. Дитячі урологи щороку виконують складні, але при цьому високоефективні та малотравматичні оперативні втручання, наприклад, лікування таких вроджених вад як епіспадія чи гіпоспадія, пієлопластика та інші реконструктивні операції при вроджених дефектах нирок та сечовидільних шляхів.

В клініці широко використовують наступні сучасні методики лікування та процедури:

 • Вилущування простати гольмієвим лазером (HoLEP).
 • Трансуретральна резекція (ТУР) аденоми простати.
 • Лапароскопічна радикальна простатектомія.
 • Лазерне ендоскопічне видалення аденоми простати.
 • Видалення пухлин передміхурової залози з допомогою нового методу TOOKAD.
 • Ультразвукова абляція пухлин фокусованим високоінтенсивним ультразвуком.
 • Кріоабляція передміхурової залози.
 • Уретероцистонеостомія – реімплантація сечівника в сечовий міхур при уретероцеле.

Роботизовані операції з допомогою установки «Да Вінчі» використовують в урології для радикальної робот-асистованої простатектомії. При такій процедурі інструменти знаходяться не в руках хірурга, а закріплені в маніпуляторах роботизованої установки, лікар при цьому знаходиться за пультом керування. Завдяки такому інноваційному підходу всі операційні ризики зводяться до мінімуму.

Відкрите видалення простати використовують у найбільш складних випадках, коли видалити пошкоджену злоякісною пухлиною передміхурову залозу лапароскопічно неможливо.

У відділенні урології активно використовують сучасні методики лікування при еректильній дисфункції у чоловіків. Це такі процедури, як ін’єкційна терапія препаратами Trimix и Biomix, ударно-хвильова терапія, лікування PDE5i (препарати інгібітори фосфодіестерази 5 типу).

У разі необхідності чоловікам може проводитись процедура фалопротезування – установка імплантів статевого члена. Це хірургічний метод відновлення ерекції шляхом імплантації спеціального протезу всередину фалоса.

У клініці застосовують найсучасніші медикаментозні схеми лікування раку простати, коли операція протипоказана або коли застосовують комплексні схеми терапії. Однією з таких є застосування агоністів гонадоліберину або антиандрогенів. Це один із видів гормонотерапії, який застосовують у разі наявності у пацієнта гормон-залежних пухлин. Основна ціль гормонотерапії – пригнічення дії андрогенів в організмі чоловіка, сповільнення ділення ракових клітин, змінення їх функції таким чином, щоб вони самостійно помирали і більше не розмножувались.

В комплексному лікуванні злоякісних новоутворень простати застосовують такий вид променевої терапії, як брахітерапія передміхурової залози. Це коли радіоактивний ізотоп в капсулі поміщають безпосередньо в тканину злоякісної пухлини простати, де спостерігається ефект від радіотерапії, при цьому навколишні здорові тканини не страждають від дії іонізуючого опромінення.

Великою перевагою для наших пацієнтів є можливість участі в клінічних дослідженнях. На базі медичного центру постійно проходять програми вивчення ефективності різноманітних експериментальних процедур та ліків. Для частини пацієнтів – це реальний шанс на одужання, особливо для тих, у кого всі відомі стандартні схеми терапії виявились неефективними.

В медичному центрі проводиться ще велика кількість сучасних урологічних втручань та процедур, наприклад, радикальна нефректомія, літотрипсія (дистанційна та контактна), лапароскопічні операції на нирках, сечовому міхурі, артеріальна та венозна емболізація ниркових судин, внутрішньоміхурова хіміо- та імунотерапія при пухлинах сечового міхура, стентування сечоводів, реконструкція сечового міхура, адреналектомія (видалення наднирника), вазектомія та інші. Тобто кожен пацієнт, який має потребу в сучасному урологічному лікуванні, знайде необхідну допомогу у нас. При цьому лікування буде комфортним, доступним та високоефективним.

Лікарі відділення "Урологiя"

Запишіться на заочну консультацію за номером телефону

Доросле відділення