Денний стаціонар

Денний стаціонар ідеально підходить для лікування хронічних тривалих захворювань, також у нас можна отримувати профілактичні процедури, реабілітаційні заходи, паліативне лікування.

На денному стаціонарі багатопрофільного медичного центру Маймонідес у кожного нашого пацієнта є свій персональний лікар-куратор, який розробить необхідний план обстеження. За потреби для консультації запрошуються суміжні спеціалісти.

Денний стаціонар - вигідно!

Приходити на обстеження та лікування можна у зручний для вас час, не відриваючись надовго від своїх повсякденних справ та обов’язків

Ви отримаєте все необхідне медикаментозне лікування, включаючи внутрішньом'язові та внутрішньовенні ін'єкції та крапельниці

Зручно проходити профілактичні огляди та процедури, заходи щодо зміцнення здоров'я

Не доведеться брати відпустку, відкривати лікарняний лист та кардинально змінювати спосіб життя

Альтернатива звичайному цілодобовому стаціонару

У відділенні можна здати всі необхідні аналізи, пройти інструментальні дослідження. Лікар проаналізує отримані дані та призначить план лікування. Лікування можна проходити амбулаторно або на денному стаціонарі (наприклад, проводити внутрішньовенні ін’єкції та інфузії, інші процедури).

Для проходження лікувально-діагностичного процесу на денному стаціонарі вам не доведеться брати відпустку, відкривати лікарняний лист та кардинально змінювати звичний для вас спосіб життя.

Також ми можемо спостерігати пацієнтів після оперативних втручань та діагностичних процедур (наприклад, гастроскопія або колоноскопія під наркозом, хірургія одного дня, тощо).

 

Отримайте підтримуючу терапію після попереднього лікування

Пацієнти можуть отримувати будь-яку підтримуючу терапію, наприклад, після попереднього курсу хіміотерапевтичного чи променевого лікування у пацієнтів онко-гематологічного профілю.

Також онкохворі люди можуть отримувати всі необхідні маніпуляції на денному стаціонарі, в тому числі і введення компонентів крові (еритроцитарна маса, тромбоцитарна маса, плазма, тощо), щоб зменшити прояви побічної дії препаратів для хіміотерапії, які вони отримують в якості основного лікування.

Паліативна допомога для важкохворих та невиліковних пацієнтів

Паліативна допомога – це медична та психологічна підтримка важкохворої людини та її родичів. Основна задача лікарів у такому випадку – полегшити страждання пацієнта за рахунок усунення або зменшення больового синдрому, якісного догляду, психологічної підтримки. Наші досвідчені спеціалісти супроводжують пацієнта в останні дні його життя, надаючи можливість провести їх гідно та без болю.

Основним протипоказанням до лікування в умовах денного стаціонару є важкий стан пацієнта, що потребує цілодобового догляду та спостереження, постійного застосування певних медичних препаратів, суворого постільного режиму, дієти та особливих умов для реабілітації

Безкоштовна заочна консультація

Залишіть заявку, адміністратор зв’яжеться для уточнення деталей, після чого ви отримаєте письмову програму дообстеження та можливого лікування

Натискаючи на кнопку, ви підтверджуєте згоду на обробку персональних даних