Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – це особливий напрямок у медицині. Маленькі пацієнти вимагають продуманого, делікатного підходу та не вибачають помилок з боку лікаря. Якщо ви переживаєте, як дитина відреагує на візит до стоматолога, можете не турбуватися. Дитяча стоматологія в медичному центрі Маймонідес піклується про пацієнтів будь-якого віку та пропонує найдбайливіший підхід і комфортні умови для дітей.

Записатися на прийом до лікаря-стоматолога слід одразу, як тільки прорізалися перші молочні зубчики – чим раніше ви почнете знайомити дитину зі стоматологічним кабінетом, тим краще буде і для лікаря, і для вас. Систематичне відвідування дитячого стоматолога допоможе попередити появу небезпечних захворювань, а також підібрати хороший догляд за ротовою порожниною відповідно до віку, адже догляд за молочними зубами та їх ніжною емаллю відрізняється від догляду для дорослих.

Молочні зуби легко пошкодити і «запустити». При ранній втраті молочного зуба через карієс виникне необхідність встановлення коронки для підтримки місця для майбутнього постійного зуба, а це зайве втручання та занепокоєння з боку дитини та батьків. Крім того, ураження на молочних зубах може перейти й на постійні. В такій ситуації зуб може прорізатися вже «хворим».

Прийом дітей у відділенні дитячої стоматології МЦ Маймонідес проводиться відповідним фахівцем з досвідом роботи. Ми маємо все для комфортного лікування маленьких пацієнтів. Стоматологічний кабінет обладнаний найсучаснішою апаратурою, на базі медичного центру функціонує своя окрема лабораторія, у нас працюють дитячі анестезіологи. Саме тому всі необхідні стоматологічні маніпуляції та процедури можна виконати за один візит до клініки. Такий підхід економить не тільки кошти та час, а й «нервові клітини» дітей та їх батьків.

Наші дитячі стоматологи працюють згідно ізраїльських рекомендацій та протоколів з використанням сучасної апаратури та інноваційних технологій. При необхідності стоматологічні втручання виконуються під загальнім знеболенням під пильним наглядом кваліфікованої команди анестезіологів. Саме тому у нас максимально якісні та безпечні стоматологічні послуги для дітей.

Особливий підхід до дітей

Всі наші лікарі чудово ладнають з дітьми, зможуть знайти підхід та спільну мову до всіх малюків, незалежно від віку. Більшість наших спеціалістів мають професійні навички спілкування з дітьми, навіть з пацієнтами з особливими потребами. Ми не відмовимо в лікуванні жодній дитині.

Прийом дитячого стоматолога в клініці Маймонідес – це цілий ритуал з іграми та подарунками. Ми завжди робимо маленьким пацієнтам приємні сюрпризи після огляду чи лікування на знак подяки за хоробрість, а також для того, щоб наступного разу дитина сміливіше і охоче йшла до фахівця. Можемо гарантувати, що малюку не буде боляче під час процедур – ми використовуємо перевірений та якісний наркоз у щадних дозуваннях, а лікар-анестезіолог уважно стежить за станом маленького пацієнта, поки стоматолог виконує свою роботу.

Наші лікарі допоможуть дитині в ігровій формі адаптуватися до обстановки, покажуть, що лікування – це не завжди боляче та неприємно, створять правильні асоціації з образом лікаря (зубний лікар – друг).

Дитячий стоматолог обов’язково підкаже, як навчити дитину чистити зуби правильно і проконтролювати цей процес, як вибирати щітку та пасту, яка їжа корисна та шкідлива для молочних зубів та багато іншого.

Чому слід обрати саме дитячу стоматологію в Маймонідес?

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб зробити лікування у дитячого стоматолога ефективним, доступним та нестрашним.

Адаптація дитини

Малюк в першу чергу отримає улюблені мультики та фільми на прийомі, подарунки та доброзичливих лікарів. Жодних сліз, тому що наш медперсонал використовує новітні методи адаптації дітей до огляду та лікування.

Сучасна діагностика

Клініка обладнана сучасною діагностичною апаратурою експертного класу. 3D комп’ютерна томографія, цифрова рентгенографія, панорамні знімки зубного ряду, фотопротокол, рання лазерна діагностика карієсу Diagnocam – це лише частина новітніх послуг, які може отримати кожен пацієнт.

Лікування без болю та страху

Оснащення клініки та робота професійної команди анестезіологів дозволяють виконувати стоматологічні маніпуляції «уві сні» з допомогою безпечної седації або загальної анестезії.

Невідкладна допомога

Дитячі стоматологи МЦ Маймонідес нададуть всю необхідну допомогу в екстрених ситуаціях. Жодна дитина с травмою зуба чи гострим зубним болем не залишиться без швидкої та ефективної стоматологічної допомоги.

Прийом особливих пацієнтів

Жоден з лікарів МЦ Маймонідес не відмовить у допомозі пацієнтам з захворюваннями нервової системи, психічними розладами, синдромом Дауна, дитячим церебральним паралічем, аутизмом, різноманітними хронічними хворобами серця та інших органів.

Кваліфіковані спеціалісти

Лікарі МЦ Маймонідес регулярно підвищують свій професійний рівень у найкращих стоматологів Ізраїлю, Європи та США. В клініці розроблено власну програму підвищення кваліфікації співробітників – від лікарів до асистентів. Стоматологи клініки навчені методам адаптації дітей до лікування та профілактики. Прийом ведуть лише досвідчені терапевти, ортодонти та хірурги.

Лікування за один візит

Лікар може провести великий обсяг лікувальних маніпуляцій лише за один прийом – множинний карієс, декілька пульпітів, реставрація зубного ряду, тощо. Дитина прокидається із вже здоровими зубами без будь-якого негативного досвіду. Протягом усього лікування за станом дитини слідкує досвідчена команда анестезіологів та асистентів-анестезистів.

Спектр послуг дитячої стоматології МЦ Маймонідес

Дитячі стоматологи МЦ Маймонідес надають весь необхідний спектр стоматологічних послуг:

Якщо болить зуб:

 • Лікування карієсу.
 • Лікування пульпіту.
 • Лікування періодонтиту.
 • Лікування молочних зубів.
 • Лікування зубів під мікроскопом.

Якщо зуби нерівні:

 • Керамічні брекети.
 • Металеві брекети.
 • Сапфірові брекети.
 • Капи та трейнери.
 • Ортодонтична пластина.

Якщо зуб зруйнований:

 • Реставрація молочних зубів.
 • Коронки на молочні зуби.
 • Видалення зубів.
 • Видалення молочних зубів.

Якщо потрібно без болю і страху:

 • Седація.
 • Лікування уві сні.
 • Лікування під наркозом (загальна анестезія).
 • Місцева анестезія.
 • Закис азоту для знеболення.

Щоб зуби залишалися здоровими:

 • Професійне стоматологічне чищення.
 • Видалення зубного нальоту.
 • Герметизація фісур.

Ми щиро віримо, що лікувати зуби має бути легко та приємно. І ми робимо все, щоб дитині було комфортно у нашій клініці. Ми змінюємо уявлення про стоматологію, вигідно поєднуючи досвід наших лікарів, інноваційне обладнання та «м’який» підхід у лікуванні зубів у дітей. Саме тому діти просять батьків знову піти до Маймонідес, адже тут весело та зовсім не страшно.

Отримати програму лікування

Залишіть заявку, адміністратор зв’яжеться з вами, надасть перелік документів для обстежень