В Україні працює сучасна клініка під керівництвом ізраїльських лікарів

Про нас

«Життя – це найкращий подарунок, який ми отримали. Але що робити, коли цей подарунок поставлений під загрозу? В Україні ми маємо потужну зброю в боротьбі з онкологією – нашу медицину!

Якісна сучасна медична допомога, інноваційна діагностика та лікування онкологічних захворювань в Україні під патронажем ізраїльських лікарів із можливістю часткового фінансування лікування – міф чи реальність?

Всі українці будуть мати доступ до якісних медичних послуг з чудовим сервісом та можливістю фінансової допомоги для лікування важких захворювань.

На території України реалізовано медичний проект “Maimonides”, який вже починає приймати своїх перших пацієнтів. Клініку вдалось відкрити завдяки благодійному фонду “Керен Ор для Нашої Дитини” та зібраним ним коштам.

Основна мета проекту та концепція медичного закладу полягає в наданні медичної допомоги онкологічним та гематологічним пацієнтам будь-якого віку на території України з повною підтримкою ізраїльських висококваліфікованих лікарів. Всі ізраїльські фахівці, які беруть участь в проекті “Maimonides”, є практикуючими спеціалістами з найкращих медичних центрів Ізраїлю.

Колектив та засновники медичного центу Маймонідес сподіваються, що кожному пацієнту буде затишно та безпечно в стінах нового закладу!

Наші контактні дані:

0 800 331595 (безкоштовна телефонна лінія по Україні)

+(380) 671 848 448 (Мобільний оператор Lifecell): Viber, Telegram, WhatsApp

Адреса: вул. Гетьмана Мазепи 66А, м. Івано-Франківськ, Україна

Електронна скринька: [email protected] 

Отримати програму лікування

Залишіть заявку, адміністратор зв’яжеться з вами, надасть перелік документів для обстежень